Diskuze k tématu:
Hey, Earth! Cirk La Putyka experimentuje s objekty, vizuálním uměním a novým cirkusem

Vyplněním e-mailu se přihlásíte k odběru automatických notifikací, které vás upozorní na nový příspěvek v této diskuzi.

Od nejnovějších / Podle hodnocení

Hey, Earth! Totální zklamání!

vložil Adéla

IP: 37.48.41.171
Reaguje na: Katastrofální scénář
Naprosto nerozumim co je tohleto ale nejenom ze je to ztrata casu ale jeste vas to stoji penize prosim nechodte na to usnul sem u toho asi 5x. Clovek co to vymyslel musel v sobe mit hodne omamnych latek aby vymyslel predstaveni kde se hodinu a pul hazi kostkami.Jinak herci fajne .
Byla jsem na přestavění R.I.E. a byla jsem naprosto nadšená, proto jsem i nadšení očekávala od Hey, Earth! Omlouvám se za upřímnost, ale Hey, Earth! Je možná nejhorší představení, na kterém jsem kdy v životě byla. Naprosto nudné, nezábavné, bez děje... opravdu velké zklamání.
Upřímně se ani nedivím, že spoustu diváků odešlo v půlce představení. Také jsem chtěla odejít, ale mám základy slušného chování.

Katastrofální scénář

vložil Divak hey earth

IP: 37.188.180.71
Reaguje na:
Naprosto nerozumim co je tohleto ale nejenom ze je to ztrata casu ale jeste vas to stoji penize prosim nechodte na to usnul sem u toho asi 5x. Clovek co to vymyslel musel v sobe mit hodne omamnych latek aby vymyslel predstaveni kde se hodinu a pul hazi kostkami.Jinak herci fajne .

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE